BICOM Optima

Biorezonanční metoda BICOM je speciální diagnostický a terapeutický postup, se kterým se medicína dala cestou udávající její nový směr.

Při léčbě akutních onemocnění a v chirurgii dokáže současná evropská medicína velkolelé věci. Léčba chronických onemocnění však již nemá takový efekt. Často se totiž potlačují pouze příznaky nemoci, není nalezena konkrétní příčina onemocnění, Nemoc se tedy léčbou potlačí, aby se mohla později opět vrátit.

Díky přístroji BICOM se léčba rozšiřuje o novou dimenzi, využití poznatků kvantové fyziky.
Více o teorii biorezonanční metody se dočtete -zde- .

Pozadí chronických onemocnění.
Dnes žijeme v blahobytu. Četná technika, komunikační technologie, nepřehlédnutelný počet chemických substancí, a velké množství hotových potravin nám ulehčují náš uspěchaný zivot.
Čím více tyto "moderní" možnosti využíváme, tím za ně platíme větší daň.
Dnešního člověka zatěžují:
- chemické přísady v potravinách a nápojích,
- jedy ohrožující životní prostředí,
- radiační zatížení,
- bezpočet rúzných chemických substancí,
- používání medikamentů v chovu zvířat,
atd.


Příklady zatížení:
- stres,

- amalgam,

- konzervanty,

- plísně,

- prach,

- elektrosmog,

- viry,

- formaldehyd,

- alergeny


Tyto zátěže zapříčiní u mnohých pacientů, že sud přeteče. To se projevuje v různých formách. Od nejasných poruch duševního stavu, chronické únavy až k závažným tělesným poruchám.

Je zajímavé, že základem chronického onemocnění je většinou více zátěží. Je také možné, že u pacientů se stejnými obtížemi lze zjistit zcela odlišné příčiny těchto obtíží. Biofyzikální rovina nabízí testování těchto individuálních zatížení, což není na biochemické úrovni (ve zdravotnických laboratořích) často možné.

V zásadě je třeba říci, že tělo disponuje vlastními významnými silami k zotavení.
Každé tělo má fenomenální regulační systém, s pomocí kterého mohou být znovu a znovu vyrovnávány negativně působící vlivy.
Když však na tělo působí příliš těžké zátěže nebo je jich příliš velké množství a to delší dobu, může se stát, že regulační schopnost, že regulační schopnost, jakož i síly k zotavení těla jsou bržděny nebo dokonce zablokovány.

Jak biorezonanční přístroj BICOM Optima pracuje se dočtete -zde-